понеділок, 23 грудня 2019 р.

Коуч-студія «Інноваційні практики в управлінні ЗЗСО»

10.12.2019 р. відбулось останнє заняття обласної Школи новаторства керівних кадрів – коуч-студія «Інноваційні практики в управлінні ЗЗСО», яка охопила 30 керівників закладів загальної середньої освіти області.
Метою заходу було визначено: узагальнення та систематизація знань, умінь і навичок, отриманих упродовж річної роботи Школи, шляхом демонстрації керівниками ЗЗСО напрацьованих управлінських практик за темами засідань.
Так учасниками Школи були представлені результати опитувальників, розроблених за допомогою Google-форм; шкільні програми з протидії булінгу; елементи тренінгу «Долання конфліктних ситуацій», що можна використовувати на засіданнях педагогічної ради; особливості реалізації державно-громадського управління за допомогою програми «Демократична школа» тощо (модератор – Щербиніна Г. О., методистка відділу МОПІ).
Окрім цього, учасники ознайомились із цікавим методом MeWeUs, який може слугувати способом прийняття колективних управлінських рішень. Так, обговорюючи проблеми освіти, слухачі змогли зупинитися на найактуальніших та разом віднайти шляхи їх подолання. А допомогла їм у цьому Соломахіна О. О., завідувачка відділу МОПІ.
У діловій грі «Слалом: долання конфліктних ситуацій», де, перейнявши на себе ролі незадоволених батьків, учителів, громадян та директорів, учасники Школи навчалися ефективно і в стислі строки розв’язувати нагальні проблеми школи (провела Салогуб В. С., методистка відділу МОПІ).
Результатом обласної Школи новаторства керівних кадрів став кейс інноваційних управлінських практик, авторам яких були видані сертифікати.
Ознайомитися з матеріалами заходу та кейсом інноваційних управлінських практик можна за посиланням: https://cutt.ly/ae5uULk