понеділок, 23 грудня 2019 р.

Семінар «Хмарні сервіси в освітньому менеджменті»

З метою поширення інноваційного досвіду з використання хмарних сервісів в управлінні закладом загальної середньої освіти 26.11.2019 року на базі Краматорського ЗЗСО № 22 з профільним навчанням імені М. М. Крупченка Краматорської міської ради відбулося заняття обласної Школи молодого керівника «Хмарні сервіси в освітньому менеджменті», учасниками якого стали директори та заступники директорів ЗЗСО.
Щербиніна Г. О., методистка відділу менеджменту освіти та педагогічних інновацій Донецького ОБЛІППО, ознайомивши учасників із темою та завданнями семінару, наголосила на важливості оптимізації управлінського процесу шляхом упровадження хмарних технологій, які допомагають керівникові швидко та якісно обробити великий обсяг інформації.
Комп’ютеризація – невіддільна складова сучасного управлінського процесу, яка вимагає від менеджера неабиякої інформаційної обізнаності, що формує його цілісну інформаційно-комунікаційну компетентність, – наголосила Соломахіна О. О., завідувачка відділу менеджменту освіти та педагогічних інновацій Донецького ОБЛІППО, підкресливши переваги використання хмарних технологій та найбільш відомі хмарні сервіси.
Практичним досвідом використання хмарних технологій в управлінні школою поділилася директорка Краматорської ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 Краматорської міської ради Писаренко Н. М., розкривши особливості роботи з класним онлайн-журналом на платформах «Нові знання» та іншими локальними документами G Suite.
Про комплексну психолого-педагогічну діагностику в системі проєктування освітнього процесу в закладі освіти за допомогою діагностико-проєктувального комплексу «Універсал-онлайн» розповіли заступник директора з НВР Святогірської ЗСШІ І-ІІ ступенів № 12 Донецької обласної ради Крижановська Т. М та психолог Федорова О. П.
Литвин В. В., методистка відділу ЗНО та моніторингу якості освіти Донецького ОБЛІППО, підкріпила отримані знання учасників майстер-класом, упродовж якого продемонструвала хмарні сервіси Google, навчила користуватися Google-календарем, Google-формами та іншими інструментами. Окрім цього, учасникам семінару була запропонована платформа КОЗА онлайн для укладання локальних документів у школі.
Донецький ОБЛІППО дякує керівництву Краматорського ЗЗСО № 22 з профільним навчанням імені М. М. Крупченка Краматорської міської ради за надану можливість навчатися, бажає всім учасникам семінару натхнення, плідної праці та переконливих звершень! До нових зустрічей!
З матеріалами семінару можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1-qd-YIcX8M9ltlp4f94RQwiCFA_Qo7vC